
Z radością informujemy, że uczniowie klas trzecich naszej szkoły odnieśli sukces w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym LEON. Konkurs rozwija umiejętność logicznego myślenia, sprawdza wiedzę matematyczną oraz zachęca uczniów do podejmowania nowych wyzwań.
Nasi uczniowie osiągnęli znakomite wyniki. Mamy 13 laureatów, w tym 3 uczniów jest zdobywcami II miejsca. Gratulacje dla Pawła Gorzkowskiego, Nikodema Łapaja i Jana Bławuta.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom wspaniałych osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów w rozwijaniu matematycznych pasji!
Tekst: p. Emilia Miłek





Nauka nigdy nie wyczerpuje umysłu
